Drinkgas

DrinkGAS není vyráběn z technických plynů, které se musí upravovat pro kontakt s potravinami. DrinkGAS je vyráběn moderní metodou separace membránami ve speciálním složení, které Vám přinese překvapivé výsledky:

 

  • při výčepu piva dosáhnete velmi jemnou šlehačkovou pěnu se zachovaným aromatem, chuťovými esencemi a řízem jako v pivovaru. Pivo se točí hladce jako z tanku a není přesyceno, a to i při vyšších skladovacích teplotách;
  • při čepování limonád včetně kofoly snižuje nežádoucí pěnění – urychluje výčep;
  • optimální pro víno – výrazně lépe uchovává vůně a esence a chrání před oxidací.

 

"DrinkGAS lze používat společně pro všechny typy čepovaných nápojů čímž výrazně snížíte prostorové a provozní nároky ve Vašem provozu."

 

DrinkGAS dodáváme jako Offline zdroj v tlakových lahvích o objemu 10 a 20 litrů. V případě, že Vaše spotřeba plynu překročí logisticky a ekonomicky přijatelnou míru, můžeme ve Vašem provozu instalovat Online zdroj - generátor, který Vám bude plyn vyrábět přímo na místě.

Tím, že je DrinkGAS vyráběn lokálně, jeho pořízení vytváří až 20x nižší zátěž životního prostředí než doposud užívané technické plyny vyráběné průmyslovou destilací.

Technické plyny jsou určené především pro průmyslovou výrobu. Využívají se při svařování uhlíkaté či antikorové oceli, hliníkových slitin apod. Použít je můžete také ke svařování laserem, kyslíkem nebo plazmou. Sv´využití mohou technické plyny nalézt i v potravinářství a zdravotnictví. 

 

Bezpečnostní list si můžete stáhnout zde

 

Certifikát si můžete stáhnout zde

Copyright 2017. GPC Planá. Všechna práva vyhrazena

Search